Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Nedir ?
Ana maddesi CAM ve ALÜMİNYUMDAN oluşan korunaklı bir sistemdir. Profil ve cam olarak renk seçenekleri bulunmaktadır. Hızla gelişen teknoloji ile ürün çeşitliliği artmıştır. 8 mm cam gibi, ısıcamlı cam da kullanılmaktadır. Cam tercihine göre kullanılan alüminyum ve aksesuarda değişiklik olmaktadır.

Cam balkon m2 üzerinden hesaplanmaktadır . Balkonunuzun uzunlukları toplama ile yüksekliği çarpılarak m2 çıkartılır.

Cam balkon tercihinize göre ölçü alınarak siparişiniz alınmış olacaktır ve teslim süresi belirlenecektir.Ölçünüze göre en estetik ve sağlamlığını etkilemeycek şekilde cam ebatları belirlenip güvenilir herhangi bir camcıya sipariş çekilerek imalat süreci başlamış olacaktır.
İmalatçı firmanın sipariş geçmiş olduğu camlar camcıda kesilme, rodaj, temper sırasından geçerek teslim edilmesi beklenir. Teslim alındıktan sonra imalatçı firma cam balkon model tercihine göre alüminyum, aksesuar ve camı bir araya getirerek imalatı yapmaktadır. İmalatı yapılmış olan balkon silikonlanrının hava şartlarına göre belli bir süre kuruması beklenmektedir.
Bu süreçler den sonra cam balkonuz montaja hazır hale gelip ,sizinle iletişime geçerek montaj günü belirlenip ,teslimat için gelinecektir.Montaj gününün uzuma sebepleri ;
-Camcıdan kaynaklı teslim süresi
-Hava şartları
-İmalatta oluşan yanlışlıkla cam kırılma gibi aksilikler
Bu süreçler de anlayışlı olarak kaliteli bir teslimat olmasına destek olmanız faydanıza olacaktır. Aşırı baskıcı tarafınız bir çok şeyin eksik olmasına neden olabilir. Bu durumu montajdan belli bir süre sonra uzun vadede cam balkon kullanımın da sıkıntılar yaşamanıza ve her ne kadar imalatçı firma gerekli hizmeti verse de geri dönüşü olamayacak sonuçları doğurabilir.

Hangi mevsim de olduğunuzun hiç bir önemi olmadan evinizin balkonunu oda haline çevirerek konforlu kullanabilmeniz de ki en estetik cam ve alüminyumdan oluşan üründür. Kaliteli malzeme ve işçilik sonucunda %100 memnun kalacağınız bir sisteme kavuşmuş olacaksınız.

Günümüz de Alüminyum sektörün de artan altarnetif ürünler seçim yapmamızı ve karar vermemizi oldukça zorlaştırmaktadır.
Cam balkon seçiminde kullanılan Alüminyum kalınlığı ,cam balkon tekeri ve camınızın kalitesi oldukça önemlidir.

Cam Renkleri

Hem profil hem de cam için renk seçim yelpazesi olan cam balkon sistemin de seçiminizi site zorunluluğunuz veya önceden yapılmış olan korkuluğunuzda kullanışmış sabit renk seçenekleri yok ise aşağıda belirtildiği gibi seçenekleriniz mevcuttur. CAM : Şeffaf, Füme, Bronz, Yeşil, Mavi, Reflekte (Aynalı) mavi ve yeşil PROFİL : Eloksal , Antrasit gri , Siyah , Altın meşe, Ahşap Profil renklerinintamamı sayfanın devamında yer almaktadır oradan renk seçiminizi yapabilirsiniz.

Alüminyum Fitil

Cam balkonun en önemli parçası da fitil seçimidir. Cam balkon da kullanılan fitil eğer şeffaf fitil ise kısa süre de hava şartlarından etkilenerek , sararma ,kırılma ve yağmurlu günler de su sızdırma sorunu ile karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacaktır.Şeffaf fitili ile yaşadığınız sorun karşısında , fitilinizi alüminyum fitil olarak yenileyebilirsiniz. Ancak buda size artı maliyet doğuracaktır. Bu yüzden baştan seçiminizi alüminyum fitil olarak tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Cam Balkon Tekeri

Cam balkonları daha verimli kullanabilmek için birbirinden farklı teker modelleri ve seçenekleri var. Özellikle buradaki birbirinden kaliteli ürünlerin dayanıklı ve sağlam yapısı kendini göstermektedir. Kertikli ve kertik siz modellerin yanı sıra çeşitli seçenekler ve eşiksiz çiftli modeller burada karşımıza çıkmaktadır. Üst teker modellerinin yanı sıra geniş tekli eşiksiz cam balkon tekeri modelleri, buradaki kalite anlayışını en iyi biçimde ortaya çıkarmaktadır.

Cam Balkon Görselleri

Alüminyum Profil Renkleri

WeCreativez WhatsApp Support
Web sitemize hoş geldiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen bize yazın !
👋 Web Sitemize Hoş Geldiniz